Proces - wystawa Moniki Matysiak / 11 października

Galeria 31, Filia nr 30 MBP w Lublinie
ul. Braci Wieniawskich 5

Wstęp wolny

Galeria 31 przy Filii nr 30 MBP Lublin (ul. Braci Wieniawskich 5) serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa Moniki Matysiak, który odbędzie się 11 października 2024 roku o godzinie 18.00.
Ekspozycja będzie czynna do 31 października.

Monika Matysiak – absolwentka filologii polskiej z wiedzą o kulturze na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, edukacji plastycznej (studia podyplomowe) na Wydziale Artystycznym UMCS. Ukończyła projektowanie graficzne w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania w Lublinie. Członkini Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Pracuje jako instruktorka zajęć plastycznych. Jest kuratorką Galerii Asamblaż. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych.
W wolnych chwilach maluje obrazy w technice akrylu oraz gwaszem. Uwielbia górskie wędrówki, które często są motywem przewodnim w jej pracach.