Events from Wystawy category

(Nie)zapomniane miejsca. Kazimierz Kraczoń - akwarela i rysunek / wernisaż 22 października

poniedziałek, 18 październik 2021 06:00 pm - niedziela, 21 listopad 2021

Kazimierz Kraczoń – architekt, rysownik i akwarelista. Urodzony w Lublinie w 1973 roku. Tu ukończył szkołę podstawową i średnią. Następnie rozpoczął studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Po ukończeniu studiów wrócił do Lublina, gdzie rozpoczął pracę zawodową. Obecnie prowadzi własną pracownię architektoniczną.

Żywe obrazy / do 29 października

piątek, 29 październik 2021

Filia nr 39 zaprasza od września do końca października na finalną wystawę projektu edukacyjnego z udzialem uczniów Szkoly Podstawowej nr 53 w Lublinie.

Tomasz Hens - Przyroda Zalewu Zemborzyckiego / do 29 października

piątek, 29 październik 2021

Filia nr 20 zaprasza w październiku do obejrzenia wystawy zdjęć Tomasza Hensa, który ze swoim aparatem polował nad Zalewem Zemborzyckim.

Wiersze lubelskie / do końca października

piątek, 29 październik 2021 - sobota, 30 październik 2021

Na wystawę składają się fragmenty wierszy Julii Hartwig ze zbioru "Koleżanki i inne wiersze lubelskie". Tłem dla poezji są fotografie dawnego Lublina, wśród których znalazły się te zrobione przez brata poetki, Edwarda Hartwiga.