Światowy Dzień Czytania Tolkiena

Filia 34 z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena wzięła udział w spotkaniu w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego. Licznie zgromadzeni uczniowie mieli okazję obejrzeć inscenizację na podstawie ksiązki J.R.R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Przedszkolaki w królestwie książek

Filia 34 zaprosiła pierwszą klasę Szkoły Podstawowej nr 50 na spotkanie z książką Petera Carnavasa „O chłopcu, który wpadł do ksiązki”.

W krainie książek

Z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci Filia 34 gościła dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek. Podczas spotkania przedszkolaki opowiadały o ulubionych książkach. Wśród wymienionych pozycji znalazły się serie o Kici Koci, Puciu, Franklinie czy Basi.

Akcja ŻONKILE 2023

Filia 34 po raz kolejny wzięła udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej powstanie w getcie warszawskim organizowanej przez Muzeum POLIN.

Domownicy w obiektywie Marka Czeżyka

Przez cały kwiecień Filia nr 34 MBP prezentuje na wystawie zdjęcia Marka Czeżyka. „Domownicy” to magiczna wystawa fotograficzna przedstawiająca portrety mieszkańców domu w Kamionce, jednej z filii Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.