Co roku Filia 34 bierze udział w świętowaniu Dni Węglina. Na tegorocznym Festynie Osiedlowym ,,XXIII DZIEŃ WĘGLINA” również nie mogło nas zabraknąć.

Dla uczestników przygotowałyśmy test sprawdzający, którego bohatera literackiego najbardziej przypominają. W prezencie każdy mógł wybrać sobie jedną z przygotowanych przez nas książek. Zainteresowaniem cieszyła się również nasza książkowa foto ramka i chmurki z czytelniczymi hasłami.

Podczas festynu nie zabrakło ważnych gości, wspaniałych występów i ciekawych stoisk tematycznych. To był wspaniale spędzony czas.

Więcej zdjęć na facebookowym Fanpage'u Filii nr 34

Zdjęcia: Beata Wijatkowska

Dwie kobiety pozują z ramką w kształcie otwartej książki z napisem "Filia 34 MBP Lublin"
Dziewczęta oglądają gadżety na stoisku Filii 34
Chłopiec trzyma tabliczkę z napisem: "Idę za głosem mojego serca... prosto do biblioteki"
Mężczyzna i chłopiec dmuchają bańki mydlane
Grupa ludzi na scenie, wśród nich pisarz Marcin Wroński
Grupa osób przegląda książki na stoisku bibliotecznym na pikniku
Kobieta z dziećmi stoi przy stoisku i przegląda gadżęty
Grupa dziewczynek ogląda wystawione na stoisku książki
Chłpiec pozuje w ramce w kształcie książki i trzyma tabliczkę "Uwaga! Czytanie uzależnia!"
Dyplomy i materiały promocyjne na stoisku Filii nr 34
Grupa dzieci i młodzieży zgromadzona przy stoisku bibliteki na festynie
Dziewczynka zapisuje coś na kartce
Pies pozuje do zdjęcia w ramce bibliotecznej