Events on sobota, 4 czerwiec 2022

XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom / do 4 czerwca

sobota, 28 maj 2022 - sobota, 04 czerwiec 2022

Lublin Spotkania

XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom ma hasło „Polscy autorzy dla klimatu”.

Ogólnopolskie Tygodnie Czytania Dzieciom są ważnym elementem kampanii “Cała Polska czyta dzieciom”, od wielu lat mobilizując tysiące liderów kampanii, a także szkół, przedszkoli i bibliotek całym kraju do organizowania imprez i wydarzeń czytelniczych oraz popularyzacji idei codziennego czytania dzieciom, które rozbudza pasje czytelnicze wśród młodego pokolenia.

Ocalić od zapomnienia. Kalinowszczyzna / do 30 czerwca

środa, 01 czerwiec 2022 - wtorek, 28 czerwiec 2022

Filia nr 11 MBP zaprasza na wystawę fotografii Tomasza Hensa. Jest to już kolejna wystawa Pana Tomasza w tej bibliotece. Tym razem fotograf starał się uchwycić architektoniczne detale jednej z dzielnic Lublina - Kalinowszczyzny.
Wystawa trwa w dniach 1 - 30 czerwca 2022 w godzinach otwarcia biblioteki.

Czuła Obserwacja / 4 czerwca

sobota, 04 czerwiec 2022 07:00 pm

Lublin Koncerty

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Nocy Kultury zaprasza na koncert zespołu Czuła Obserwacja.

4.06.2022 (sobota) godz. 19:00