Ocalić od zapomnienia. Kalinowszczyzna / do 30 czerwca

Filia nr 11 MBP
ul. Lwowska 6

bezpłatnie

Filia nr 11 MBP zaprasza na wystawę fotografii Tomasza Hensa. Jest to już kolejna wystawa Pana Tomasza w tej bibliotece. Tym razem fotograf starał się uchwycić architektoniczne detale jednej z dzielnic Lublina - Kalonowszczyzny.
Wystawa trwa w dniach 1 - 30 czerwca 2022 w godzinach otwarcia biblioteki.

Tomasz Hens jest fotografem, pasjonatem lotnictwa, techniki wojskowej i historii XX oraz XXI wieku. Swoją pasję do fotografowania rozwijał głównie poprzez wieloletnią działalność jako redaktor i dziennikarz w portalach informacyjnych i znanych wydawnictwach. W trakcie 14-letniej przygody z fotografią prasową i reporterską, stworzył wiele fotoreportaży oraz artykułów, które opublikowane zostały między innymi w portalu wp.pl.
Laureat wielu nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych, a także nagrody za najlepszy materiał tygodnia pt. „Wyprawa po czarny diament Lubelszczyzny”, „Wielki Wybuch w Centrum Nauki Kopernik” na portalu Wiadomości24.pl.