Patroni roku 2024 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

Filia nr 23 mieszcząca się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w miesiącu lipcu prezentuje wystawę " Patroni roku 2024". Ekspozycja przeznaczona jest dla wszystkich pragnących pogłębić wiedzę na temat życia i twórczości wybitnych polskich literatów.

Cerkwie Polski Wschodniej

W czerwcu Filia nr 23 MBP mieszcząca się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym prezentuje wystawę fotografii Krystyny Szymańskiej "Cerkwie Polski Wschodniej".

Prywatne życie bocianów

W kwietniu Filia nr 23 mieszcząca się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym prezentuje wystawę fotografii autorstwa Krystyny Szymańskiej zatytułowaną " Prywatne życie bocianów".

Lawendowy raj w fotografii Karoliny Czyż

W maju Filia nr 23 w siedzibie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcęgo prezentuje wystawę fotografii Karoliny Czyż " Lawendowy raj". Lawenda to piękna roślina o pochodzeniu śródziemnomorskim, uwielbiana nie tylko przez działkowców, ale też domowych ogrodników.

Z wycieczki do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie

W marcu Filia nr 23 MBP (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy) prezentuje wystawę fotografii Mateusza Mazura z wycieczki do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.