Młodzieżowy Klub Książki - spotkanie wokół bestsellerów

10 kwietnia w Biotece odbyło się kwietniowe spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki, nawiązujące do zbliżającego się święta - Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Tematem dyskusji były bestsellery.

Druga edycja Maratonu Upcyclingowego w Biotece

W środę, w Biotece, przez cały dzień mogliśmy wymieniać ubrania, które już nam się znudziły, na nowe, zupełnie za darmo. To świetna okazja, żeby odświeżyć swoją szafę bez konieczności wydawania pieniędzy i jednocześnie dbać o środowisko poprzez recycling ubrań.

Lutowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na lutowym spotkaniu Klubu Dyskusyjnego mówiliśmy o powieści biograficznej na podstawie książki Angela Longoniego "Książę Modigliani". Choć nie byliśmy jednomyślni w ocenie tej publikacji, jednak uważamy, że warto ją przeczytać.

Warsztaty Wielkanocne w Biotece

W poniedziałek, 18 marca w Biotece odbyły się plastyczne warsztaty wielkanocne dla dzieci. Rozmawialiśmy o domowych tradycjach oraz o świątecznym polowaniu na jajka.


Zajęcia były pełne kreatywności, a efektem naszej wspólnej pracy są piękne, papierowe torebki na czekoladowe jajka! Dziękujemy wszystkim za udział.

Dzieci rysują przy stole
Jedno dziecko rysuje
Chłopiec prezentuje swoją pracę
Zdjecie grupowe uczestników

 

 

 

 

 

 

Wernisaż wystawy Agnieszki Margul

W piątek 2 lutego w Biotece miało miejsce otwarcie wystawy Agnieszki Margul. Artystka jest członkinią TPSP Lublin.