Sierpniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki za nami. Rozmawiałyśmy o książce "Widzimy się w sierpniu" Gabriela Garcii Marqueza wydanej 10 lat po śmierci autora.

Próbowałyśmy odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Czy spadkobiercy mieli prawo postąpić wbrew woli autora? Czy w tym krótkim utworze odnalazłyśmy dawnego Marqueza, laureata Nagrody Nobla? Wreszcie - czy dla nas osobiście jest to ważna lektura i czy warto było ją czytać? Dyskusja była burzliwa, jednak większość z nas uznała, że warto. Na następnym spotkaniu 26 września porozmawiamy o wydanej przed laty powieści Rosamunde Pilcher "Wrzesień". W październiku wrócimy do trudnych tematów i zajmiemy się książką Marty Abramowicz "Irlandia wstaje z kolan". Serdecznie zapraszamy, można do nas dołączać!

Stosiki książek wyeksponowane na stole, w tle półki biblioteczne
Kobiety siedzą przy stole zastawionym książkami i rozmawiają
Stół ozdobiony plakatami DKK, kwiatami oraz stosikami książek
Na pierwszym planie kwiaty, w tle książki