W mijających miesiącach w Filii 37 odbył się cykl zajęć poświęconych tematyce wiosennej.

Odwiedzili nas: młodzież z SOSW nr 1 w Lublinie, grupa „Ogników” z Przedszkola Integracyjnego Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek im. bł. Ojca Gwidona w Lublinie, zerówki „A” i „B” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublinie, grupa „Tygrysków” z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Dworek” al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, grupy: VI, VII, VIII z Przedszkola nr 89 w Lublinie.

Dzięki książkom: „Wiosna” z ilustracjami Agnieszki Potockiej, „Stella, Pikuś i radość” Niny Lussa, „Basia: wielka księga przedszkolaka” Zofii Staneckiej uczestnicy zajęć poznali pierwsze oznaki wiosny, wskazali także z czym kojarzy im się ta pora roku. Każde zajęcia posiadały również cześć plastyczną, podczas której nasi goście wykonali: wiosenne obrazki, żaby, żółwie, kwiatki trójwymiarowe, koszyczki-zajączki oraz kwiatki z bibuły. Zapraszamy na krótką fotorelację z zajęć.
Agnieszka Sokołowska

Dzieci siedzą na podłodze i patrzą na bibliotekarkę prezentującą ilustrację
Uczestnicy zajęć siedzą przy długim stole, przed nimi stoi bibliotekarka i prezentuje ilustrację
Uczestnicy zajęć siedzą przy stole i tworzą ozdoby z kolorowych papierów