Wystawa „Abstrakcyjne formy natury” to rezultat poszukiwania interesujących motywów w środowisku naturalnym, wykorzystując wyłącznie zastane światło. Fotografie Bożeny i Waldemara Komorowskich można oglądać w Galerii Świat Widziany z Okna, nowej przestrzeni wystawienniczej Miejskiej Biblioteki Publicznej, a jednocześnie dostępnym dla wszystkich pomimo izolacji w czasie pandemii.

Wernisaż, który zaplanowała na terenach zielonych za biblioteką Filia nr 13 MBP zgromadził koneserów dobrej fotografii.
Jak podkreślają autorzy zdjęć: "Interesują nas przede wszystkim motywy abstrakcyjne, a więc takie które przemawiają głównie formą a nie warstwą znaczeniową. Są to zarówno obrazy chaosu jak i nieoczekiwanego uporządkowania. Zwracające uwagę niezwykłym układem barwnych plam lub surową monochromatyczną tonacją. Zwykle główną rolę w ich tworzeniu odgrywa światło."
Ekspozycja jest dostępna do końca października 2020 roku.

Więcej: http://www.bwkomorowscy.com/oa/augl.html

Zdjęcie skał oświetlone słońcem
Widok na okna i szyld biblioteki
Okno wystawowe i trzy prezentowane zdjecia