Galeria ŚWIAT WIDZIANY Z OKNA zaprasza na wystawę fotografii Jerzego Liniewicza z poezją Andrzeja Samborskiego. 8 lipca 2020 roku, otwarciu wystawy fotografii towarzyszył recital piosenek w wykonaniu Andrzeja Samborskiego.
Przedstawiamy Państwu relację z wystawy "ZWIERZĘ SIĘ WAM… czyli zwierzęta, rośliny, zjawiska przyrody, a wśród nich człowiek”, a wkrótce wystawę pokażemy online.

Przyroda to raj dla fotografa, ale i twórcze wyzwanie – by zdjęcia były nieporuszone, ale poruszające, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie, a u oglądających wywołały radość, uśmiech, zdziwienie i dawały relaks.
A współgranie obrazu i słowa otwiera na głębsze – ludzkie – podteksty, sprawia, że widz i czytelnik, przeglądając się w tych dziełach, może ujrzeć… coś więcej.
Zabawa słowem i fotografią gwarantuje takie emocje, i takie odkrycia, dlatego – z zagadkowym uśmiechem – zapraszamy do obejrzenia tej ekspozycji.

Jerzy Liniewicz i Andrzej Samborski

Zdjecie wiewiórki siedzącej z orzeszkiem na trawie.
Czterech mężczyzn na balkonie
Zadumany mężczyzna
Gromadzący sie widzowie
Zdjecie mężczyzny - autora fotografii wystawowych