Cztery fotografie z występu teatralnego

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym świętem Filia 34 gości wystawę fotograficzną „Magia Teatru”. Prezentowane są na niej prace dzieci i młodzieży z Pracowni Fotografii Tradycyjnej i Cyfrowej gdzie młodzi fotograficy pracują pod opieką nauczyciela Anny Asyngier-Kozieł.

Tematem prac jest szeroko pojęta sztuka teatralna. Młodzi fotografowie prezentują magiczny świat, w którym występują aktorzy – ludzie i lalki, gdzie istotną rolę ma do spełnienia gra świateł i cieni, a widzowie doświadczają niezapomnianych przeżyć i przenoszą się w inną rzeczywistość. Na wystawie obejrzeć można barwne zdjęcia, które w niepowtarzalny sposób oddają tajemniczość, istotę i symboliczny charakter teatru, czyli sztuki sztuk, bo integrującej różne dziedziny artystyczne.

Plansza z trzema zdjęciami ze spektaklu
Plansza z trzema zdjęciami, jedno z teatru cieni
Fotografie przedstawiające lalki tearalne
Fotografie przedstawiające spektakle teatru cieni