Ze względu na trwającą retrokonwersję w naszej bibliotece do lutego 2023 roku działalność edukacyjna z placówkami została bardzo ograniczona, a pod koniec nawet zawieszona. Ku naszej radości od marca ruszyliśmy pełną parą w już skomputeryzowanej bibliotece. Udało nam się również odbudować działalność kulturalno-oświatową z okolicznymi placówkami! Od marca do końca czerwca przeprowadziliśmy 13 lekcji tematycznych. Wśród współpracujących z nami placówek są: Przedszkole N2 2, Przedszkole Nr 75, Niepubliczne Przedszkole Insignis, Przedszkole Niepubliczne Świat Marzeń Melomanów, Prywatne Przedszkole Artystyczno-Językowe Niezapominajka, Szkoła Podstawowa Nr 5 oraz Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej. Wszystkim placówkom dziękujemy za wyrozumiałość i serdeczność, cierpliwość oraz jak zawsze za wspaniałą, owocną współpracę. Zapraszamy od września na kolejne spotkania z książką!

Szczegółowe informacje oraz zdjęcia z naszej działalności można obserwować na naszym Facebooku: Filia nr 12 Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Pracownicy Filii 12

Podziękowania dla bibliotekarki Ewy Jaworskiej od dzieci i nauczycieli z przedszkola
Na zdjęciu róża na tle zieleni