Cotygodniowe wydarzenia 31 lipiec - 6 sierpień, 2023

poniedziałek, 31 lipiec

Lublin Spotkania

Warsztaty artystyczne, naukowe i przyrodnicze, zajęcia sensoryczne, pokazy, gry i dużo wspólnej zabawy – to wszystko czeka na najmłodszych w ramach organizowanej przez Urząd Miasta Lublin akcji „Lato w mieście”. Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie po raz kolejny zaprasza dzieci do ciekawego, twórczego i pożytecznego spędzenia wakacji.

JAZZ NOT WAR / 10 – 31 lipca

środa, 12 lipiec 2023 - poniedziałek, 31 lipiec 2023

Galeria OKNA Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zaprasza na wystawę plakatów finalistów 4. Międzynarodowego Konkursu Plakatu We Want Jazz pt."JAZZ NOT WAR".

Ekspozycja będzie dostępna do 31 lipca 2023 r., przy ul. Peowiaków 12 (I piętro)

Wystawa niezwykłych książek / do 31 lipca

poniedziałek, 24 lipiec 2023 - poniedziałek, 31 lipiec 2023

Filia nr 24 przy ul. Juranda 7 zaprasza do obejrzenia "Wystawy niezwykłych książek" wykonanych przez dzieci biorące udział w projekcie "Przyjaciółka Książka edycja IV". Będzie ją można oglądać do końca lipca.

wtorek, 01 sierpień

środa, 02 sierpień