Cotygodniowe wydarzenia 8-14 czerwiec 2020

poniedziałek, 08 czerwiec

Dawno, dawno temu... (opowiadanie o królewnie Jadwidze, która została królową Polski) w sześciu częściach

poniedziałek, 08 czerwiec 2020 - wtorek, 16 czerwiec 2020

W opowiadaniu, zamieszczanym na profilu Filii nr 2, zawarte są informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń z jej krótkiego życia, pokazana jest jej droga od królewny węgierskiej, poprzez narzeczeństwo z Wilhelmem Habsburgiem aż po zostanie królową Polski oraz różne historie i ciekawostki mało znane.

wtorek, 09 czerwiec

środa, 10 czerwiec

czwartek, 11 czerwiec

piątek, 12 czerwiec

sobota, 13 czerwiec

Ulubione psiążki

sobota, 13 czerwiec 2020 - piątek, 31 lipiec 2020

Wystawa psów węszących w dobrej literaturze. Pochwal się swoim psem i wyślij do nas jego zdjęcie!

Zdjęcia z imionami czworonogów prosimy przesyłać na adres mailowy filii: filia35@mbp.lublin.pl

Termin nadsyłania zdjęć: do 31 lipca 2020 r.

niedziela, 14 czerwiec

Ulubione psiążki

sobota, 13 czerwiec 2020 - piątek, 31 lipiec 2020

Termin nadsyłania zdjęć: do 31 lipca 2020 r.