Zakończyliśmy XI edycję otwartych wykładów z historii sztuki pt. "W poszukiwaniu jedności sztuk - totalne dzieło sztuki". Cztery planowane końcowe wykłady, z powodu epodemii koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 musiały zostać przeniesione do sieci i prowadzone były online.

O wszystkich wykładach informowaliśmy na naszej stronie internetowej i społecznościowej, a linki do wykładów wciąż są dostępne na stronie Facebooka i na stronach YuoTuba naszej biblioteki. Dla tych z Państwa, którzy mieli problem z dotarciem do naszych onlinowych wykładów udostępniamy do nich ponownie linki. Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość, za wsparcie, a naszym wykładowcom dziękujemy za dodatkową pracę w przygotowaniu prezentacji online.
Będziemy dokładać wszelkich starań, by ukazał sie kolejny cykl wykładów, a nauczeni doświadczeniem postaramy się, by były one w razie potrzeby prowadzone również online.

Wykłady online:

Wypędzenie Arlekina. Cyrk jako podziemne źródło sztuki wysokiej.
Malarskie inspiracje. Sztuka w świecie mody.
Wesele i pogrzeb w polskiej muzyce współczesnej. Inspiracje folklorem a koncepcja dzieła - cz. I    cz. II
Zmienić świat, zmienić życie. Książki surrealistów jako dzieła totalne.