13 października w piękne jesienne popołudnie Pani Anna Ziobro zechciała uchylić nam drzwi do pięknego świata swojej twórczości.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak powstają jej powieści - od pomysłu, pisania, wnikliwej analizy tekstu, aż do wyboru okładki. Cudowne spotkanie, pełne serdeczności i entuzjazmu sprawi, że z chęcią sięgniemy po jej książki. Dziękujemy pisarce i uczestnikom spotkania  za wspaniałą atmosferę i inspirujące rozmowy.

Anna Ziobro jest rzeszowianką. Pracuje jako tłumaczka i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika. W swoim literackim dorobku ma sześć powieści, m.in.: "Okruchy samotności", "Brakujący obrazek", "Za ścianą ciszy".

Zdjęcia: Beata Wijatkowska

Na zdjęciu pisarka Anna Ziobro podczas spotkania autorskiego
Dekoracja podczas spotkania: bukiet kwiatów, karafka z wodą i książka na tle granatowej zasłony
Czytelnicy na spotkaniu z Anną Ziobro