20201016 F29 wsp

W dniach 14 - 15 października pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie wzięli udział warsztacie “Współpraca zamiast rywalizacji. Podstawy komunikacji empatycznej jako ważny element pracy w Zespole” w ramach konkursu Warsztaty z Ambasadorem LABiB.

Prowadząca Agata Warywoda poprzez pracę w grupach i indywidualne ćwiczenia wyjaśniła uczestnikom główne założenia komunikacji empatycznej, tak potrzebnej w pracy bibliotekarza jak i w codziennym życiu. Spotkanie pokazało jak nieczytelna może być komunikacja międzyludzka i jak ważne jest empatyczne podejście nie tylko do potrzeb drugiego człowieka ale także do samego siebie. Dziękujemy Pani Agacie za ten intensywny warsztat o emocjach.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Re-Animuj się - szkolenia dla bibliotekarzy" realizowanego przez Stowarzyszenie Labib . Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury oraz ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

trzy_logotypy.jpg

Trzy kobiety wykonujące zadanie warsztatowe
Trzy kobiety w maseczkach siedzące na czerwonych fotelach
Pracująca grupa warsztatowa