Projekt OKOlice Wyobraźni 4 SłowoTWÓR to projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu Dzielnice Kultury. Głównym partnerem była 35 Filia MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Autorki projektu - Grupa Nieformalna RTru w składzie - Dorota Kowalik, Agata Cholewa, Ewa Ziembowicz. Zespół realizujący projekt - Dorota Kowalik, Agata Cholewa, Ewa Ziembowicz, Bogusław Zbigniew Byrski, Łukasz Staniewski.
Pracowaliśmy z dziećmi w wieku 7-10 lat metodami projektu i pedagogiki zabawy, stawiając na otwartość w twórczości, aby w pełni wykorzystać ich kreatywność i wyobraźnię. Efektem projektu jest nagrane słuchowisko dla dzieci "Cztery kraje". Cała historia zawarta w scenariuszu została wymyślona przez dzieci, efekty dźwiękowe także są stworzone przez dzieci w trakcie warsztatów.
Cykl zajęć odbywał się od początku września do końca listopada 2019 roku.
Mirosława Sielewońko

Publiczność
prowadzący i publiczność
Dzieci siedzące na dywanie i stojący mężczyzna