W czerwcu Galeria 31 ma przyjemność prezentować linoryty Łukasza Łasisza. Na wernisażu autor opowiadał o technice tworzenia linorytu i o cyklach prezentowanych na wystawie.

Są to :"Polskiebaye", seria przedstawiając postacie i wydarzenia związane z polskimi legendami i zwyczajami, "Morskie opowieści" podejmujące temat morza i oceanu oraz tytułowe "Samotnie", obrazujące miejsca, które mają sprzyjać odosobnieniu, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. W zależności od serii i tematu prace cechuje harmonia i porządek lub dynamizm a nawet dramatyzm. Prezentowane linoryty można obejrzeć w dwóch limitowanych seriach: czarnej i kolorowej. Wystawę w Galerii 31 w siedzibie Filii nr 30 przy ul. Braci Wieniawskich 5 można oglądać do 28 czerwca 2023 roku.

Autor prac prezentowanych na wystawie Łukasz Łasisz
Na pierwszym planie otwarta księga gości z grafiką promującą wystawę
Kobieta przygląda się pracom prezentowanym na wystawie
Linoryty Łukasza Łasisza prezentowane na wystawie