Grupa Artystyczna "Zmiana" - wernisaż wystawy / do 30 sierpnia

Galeria 31, Filia nr 30 MBP w Lublinie
ul. Braci Wieniawskich 5

Wstęp wolny

Galeria 31 przy ul. Braci Wieniawskich 5 zaprasza na wernisaż wystawy Grupy Artystycznej "Zmiana".

To pierwsza wystawa Grupy Artystycznej "Zmiana", która zawiązała się tuż po ukończeniu studiów podyplomowych z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Tworzą ją pasjonaci sztuki: Agata Szczygieł, Iza Jabłońska, Monika Malec i Aleksander T. Bieguński.

Tytułowa "Zmiana" to proces, który zachodzi w każdej minucie życia. Jest nierozerwalnie z nim związany. Proces ten może dziać się poza nami, ale też i w nas. Jest często trudny i bolesny, długotrwały oraz wymagający zaangażowania. Żeby dokonać zmiany, trzeba zrobić krok w nieznane.

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 sierpnia 2023 roku o godzinie 17. Wystawę w Galerii 31 przy ul. Braci Wieniawskich 5 (Filia nr 30) będzie można oglądać do końca sierpnia.

G31_Zmiana_plakat.jpg

Obraz przedstawiający małą dziewczynkę w ruchu
Obraz przedstawiający fragment ciała - dłoń i kawałek biodra, na różowym tle z pasami
Twórcy prac prezentowanych na wystawie