Oblicza moich miast - wystawa fotografii Tomasza Hensa / 1 - 28 lutego

Filia nr 11 MBP Lublin
ul. Lwowska 6

Wstęp wolny / wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zaprasza na wystawę fotografii Tomasza Hensa: "Oblicza moich miast. Warszawa - Lublin".

Zobaczymy na niej 17 czarno-białych zdjęć poświęconych miejskiej architekturze i przestrzeni. Jest to osobista podróż autora: po Lublinie, gdzie się urodził i po Warszawie, gdzie teraz mieszka.

To kolejna ekspozycja tego autora w MBP Lublin. W wybranych filiach naszej biblioteki Tomasz Hens prezentował m.in. fotografie makro (wystawa "W zbliżeniu"), faunę i florę Zalewu Zemborzyckiego i miejski pejzaż, do którego powrócił w swojej najnowszej wystawie.

Więcej informacji o Tomaszu Hensie, w tym również jego fotografie, można znaleźć na stronie internetowej autora.

Wystawa w siedzibie Filii nr 11 przy ul. Lwowskiej 8 będzie dostępna dla zwiedzających od 1 do 28 lutego.