Ukochany Bałtyk. Fotografie / do 28 lutego

Filia nr 26 MBP
ul. Leonarda 16

wstęp wolny

Od stycznia do końca lutego Filia nr 26 MBP w Lublinie zaprasza na wystawę fotografii Krystyny Staś "Ukochany Bałtyk. Fotografie".

Krystyna Staś

Członkini Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie i Klubu Plastyka 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej.
Maluje od 2000 roku, jest samoukiem, inspiruje ją przyroda. Maluje głównie kwiaty i morze, od niedawna krajobrazy.
Ulubione techniki to suchy pastel i akryl. Bierze udział w wystawach zbiorowych w Galerii TPSP. Prezentuje swoje prace na wystawach indywidualnych. Miały miejsce w Domu Kultury Kalinowszczyzna i Domu Kultury LSM, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.
Jej pasją jest poezja, wydała dwa tomiki poezji dla wnuczki. Z miłości do teatru została wolontariuszką Teatru Starego w Lublinie. Od wczesnej młodości zajmowała się także fotografią Najczęściej fotografowała morze i stąd po wielu latach zdecydowała się na wystawę.