Może (nie) jestem aż taka zła / 5 listopada

Filia nr 34 MBP
ul. Judyma 2A

bezpłatnie

Wystawa prac graficznych składa się z sześciu prac, wykonanych techniką akwaforty. Cykl składa się z czterech autoportretów i dwóch portretów.
Celem pracy jest przedstawienie relacji matki - córki, która na pozór jest trudną drogą porozumienia, etapami dorastania, buntu i miłości.

Anna Filipiuk jest studentką piątego roku Wydziału Artystycznego UMCS na kierunku Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych. W sztuce głównie interesuje ją portret i autoportret, czyli ukazywanie twarzy ludzkiej tak jak widzą nas inni, jak również postrzeganie siebie samych. Wystawa „Może nie jestem aż taka zła” składa się z cyklu sześciu prac wykonanych techniką akwaforty i szkiców autoportretów i jest pracą dyplomową artystki.

Wernisaż 5 listopada, godz. 17.00