Cotygodniowe wydarzenia 25-31 styczeń 2021

wtorek, 26 styczeń

środa, 27 styczeń

środa, 13 styczeń 2021 - piątek, 30 kwiecień 2021

Denis Diderot: krytyka artystyczna jako dzieło sztuki

środa, 27 styczeń 2021 05:30 pm

Inne

Denis Diderot był jednym z największych umysłów Oświecenia, wszechstronnym człowiekiem pióra i motorem napędowym jednego z największych osiągnięć intelektualnych epoki, Encyklopedii. Był też krytykiem sztuki.

czwartek, 28 styczeń

Kultura i wiedza w sieci - #zostańwdomu

czwartek, 28 styczeń 2021 - piątek, 29 styczeń 2021

Z przykrością ponownie zamknęliśmy nasze biblioteki.  Jednak nie porzucamy naszych Czytelników i podobnie jak wiosną proponujemy zwiedzanie muzeów, oglądanie spektakli teatralnych ale też i czytanie bezpłatnych e-booków i audiobooków. W poniższym artykule przypominamy zebrane linki do dostępnej bezpłatnej kultury.

Informujemy, że dostępne dla naszych Czytelników kody do usługi Legimi można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00

telefonicznie i mailowo w filii, do której Państwo są zapisani.

piątek, 29 styczeń

Kultura i wiedza w sieci - #zostańwdomu

czwartek, 28 styczeń 2021 - piątek, 29 styczeń 2021

telefonicznie i mailowo w filii, do której Państwo są zapisani.

sobota, 30 styczeń

niedziela, 31 styczeń