Cotygodniowe wydarzenia 11-17 styczeń 2021

poniedziałek, 11 styczeń

Inne

Tegoroczna Zima w Mieście z wiadomych względów, odbędzie się w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej wyłącznie online.

Już od 4 stycznia przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia dla dzieci na naszych platformach społecznościowych. Wsród propozycji można znaleźć warsztaty plastyczne, warsztaty twórcze, literackie zagadki i filmowe quizy oraz gry. Na niektóre zajęcia należy się wczesniej zapisać. Wszystkie szczegóły poniżej.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 - piątek, 15 styczeń 2021

Od 4 do 15 stycznia 2021 roku przyjdź do Filii nr 34 i wypożycz jedną z książek z niespodzianką.

Rozwiąż dołączone do niej zadanie oparte o tekst lektury, a otrzymasz biblioteczny upominek. Zapraszamy dzieci do zabawy.

wtorek, 12 styczeń

środa, 13 styczeń

środa, 13 styczeń 2021 - piątek, 30 kwiecień 2021

Po co oni to robią, czyli wyzwania krytyki muzycznej XXI wieku.

środa, 13 styczeń 2021 05:30 pm

Inne

Miejska Biblioteka Publiczna we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych, Instytutem Nauk o Kulturze UMCS zaprasza na XII edycję otwartych wykładów z historii sztuki. pt. "Artysta jako krytyk. Krytyk jako artysta".

Zapraszamy na wykład Agaty Kusto pt. "Po co oni to robią, czyli wyzwania krytyki muzycznej XXI wieku."

czwartek, 14 styczeń

piątek, 15 styczeń