Events on wtorek, 12 styczeń 2021

Zima w Mieście - zapraszamy do biblioteki

wtorek, 29 grudzień 2020 - piątek, 15 styczeń 2021

Inne

Tegoroczna Zima w Mieście z wiadomych względów, odbędzie się w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej wyłącznie online.

Już od 4 stycznia przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia dla dzieci na naszych platformach społecznościowych. Wsród propozycji można znaleźć warsztaty plastyczne, warsztaty twórcze, literackie zagadki i filmowe quizy oraz gry. Na niektóre zajęcia należy się wczesniej zapisać. Wszystkie szczegóły poniżej.

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

czwartek, 31 grudzień 2020 - piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 - środa, 30 czerwiec 2021

Książka pełna niespodzianek

poniedziałek, 04 styczeń 2021 - piątek, 15 styczeń 2021

Od 4 do 15 stycznia 2021 roku przyjdź do Filii nr 34 i wypożycz jedną z książek z niespodzianką.

Rozwiąż dołączone do niej zadanie oparte o tekst lektury, a otrzymasz biblioteczny upominek. Zapraszamy dzieci do zabawy.