Events from Inne category

Promowane wydarzenia

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

środa, 30 wrzesień 2020 - piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.

Mój album z podróży – cykl rodzinnych spotkań warsztatowych

czwartek, 05 listopad 2020 04:30 pm - czwartek, 12 listopad 2020 06:30 pm

„Mój album z podróży” – cykl dwóch rodzinnych spotkań warsztatowych w dniach:

I  zespół - 8 i 15 października, godz. 16.30 -  warsztaty październikowe są odwołane, data zostanie podana w innym terminie

II zespół - 5 i 12 listopada, godz. 16.30

Szczegóły w bibliotece oraz w internecie:  facebook.com/bibliotekanapoziomie

poniedziałek, 16 listopad 2020 - sobota, 21 listopad 2020

Projekt „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki” zostanie zrealizowany w Filii nr 40 MBP w Lublinie. Podejmowane działania będą obejmowały cykl sześciu spotkań podróżniczo-literackich ze znanymi polskimi blogerami, vlogerami i autorami książek podróżniczych wraz z towarzyszącymi im wystawami fotograficznymi z podróży i promocją książek.

Informujemy, mimo, że Lublin znalazł się strefie czerwonej, spotkania odbędą się w zaplanowanych wcześniej terminach. Zostanie zmniejszona liczba osób mogących wziąć udział i zwiększony dystans między osobami na widowni. Zmiana dotyczy spotkania z Busem Przez Świat - Bus Around The World - ponieważ wszystkie wejściówki rozeszły się jakiś czas temu, żeby nie ograniczać liczby widzów spotkanie zostanie przeniesione do większej przestrzeni Filii nr 32 Biblio Lublin przy ul. Szaserów 13-15. Pozostałe spotkania odbędą się zgodnie z planem w Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin.

Kluby kreatywności w bibliotekach

poniedziałek, 16 listopad 2020 12:00 pm - czwartek, 17 grudzień 2020

Filia nr 22 Inne

Filia nr 22 zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na twórcze warsztaty online "Biblioteczny Inkubator Kreatywny” w ramach projektu "Kluby kreatywności w bibliotekach - druga edycja”