Events from Inne category

Promowane wydarzenia

Lato w Mieście - Lato w Bibliotece / 24.06 - 30.08.2024

czwartek, 06 czerwiec 2024 - piątek, 30 sierpień 2024

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w zajęciach i spotkaniach w ramach tegorocznej odsłony akcji "Lato w mieście". Jak co roku w naszych filiach na terenie całego miasta dzieci mogą liczyć na dobrą zabawę w miłej atmosferze, a równocześnie poznawać świat i w przyjemny sposób uczyć się nowych rzeczy. Różnorodność zajęć oraz ich szeroki zakres tematyczny dają pewność, że to będą udane miejskie wakacje!

Nasza Mała Biblioteka / od września

piątek, 09 sierpień 2024 - poniedziałek, 09 wrzesień 2024

Od września 2024 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie przystępuje do 4. edycji „Nasza Mała Biblioteka”. Ten autorski projekt edukacyjny jest przeznaczony dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym 6-9 lat i opiera się na współpracy wydawcy z nauczycielami, bibliotekarzami oraz rodzicami.

Starannie wybrane pod względem literackim i ilustracyjnym książki będą polecane młodemu czytelnikowi, by mógł zapoczątkować swoją biblioteczkę.

Mała książka - wielki człowiek

piątek, 09 sierpień 2024 - poniedziałek, 23 wrzesień 2024

Dobiega końca kolejna edycja projektu Mała książka - wielki człowiek. Od września ubiegłego roku 526 przedszkolaków, którzy odwiedzili filie Miejskiej Biblioteki Publicznej otrzymało w prezencie Wyprawkę Czytelniczą. W skład wyprawki weszły: książka „Krasnal w Krzywej Czapce” Wojciecha Widłaka i Aleksandry Krzanowskiej oraz Karta Małego Czytelnika, która ma zachęcić dziecko do kolejnych odwiedzin w bibliotece i wypożyczania książek.