Events on niedziela, 3 marzec 2024
Promowane wydarzenia
Komunikat
INFORMUJEMY
Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11A,
Filia nr 20, ul. Krężnicka 125,
Filia nr 39, ul. Głuska 138,
będą nieczynne w dniu 4 września
Filia nr 1, ul. Kościelna 7a, będzie nieczynna w dniach 11 sierpnia - 5 września
Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11A, będzie nieczynna w dniu 1 września
Filia nr 5, ul. Krochmalna 13, będzie nieczynna w dniach 1 - 12 września
Biblioteka Obcojęzyczna, ul. Szaserów 13-15, będzie nieczynna w dniach 1 - 12 września
Filia nr 15, ul. Wajdeloty 20, będzie nieczynna w dniach 3 września - 1 października
Filia nr 7, ul. Kunickiego 35, będzie nieczynna w dniach 8 - 19 września
Data zwrotu wypożyczonych dokumentów przypadająca w podanym terminie zostanie przesunięta.
INFORMUJEMY,
że z dniem 4 marca 2025 roku wznowiliśmy usługę Legimi z rozszerzonym dostępem do platformy - obejmującym audiobooki i obsługę czytników Amazon Kindle.
Regulamin i szczegółowe zasady korzystania z usługi znajdują się w zakładce Legimi.
lista wydarzeń
Księżycowy Julek, czyli o szalonych (?) pomysłach Juliusza Osterwy / 6 marca
Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie, Instytut Nauk o Kulturze UMCS oraz Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych zapraszają na wykład Jarosława Cymermana „Księżycowy Julek, czyli o szalonych (?) pomysłach Juliusza Osterwy” w ramach XV edycji otwartych wykładów z historii sztuki "Artysta jako geniusz, wynalazca, pedagog, wizjoner".
6 marca 2024, godz. 17.30 - Filia nr 2 MBP, ul. Peowiaków 12
Spotkanie z Pauliną Molicką / 8 marca
Filia nr 21 MBP zaprasza na spotkanie z Pauliną Molicką autorką debiutanckiej powieści „Księgarenka na Miłosnej”
8 marca 2024 roku o godz. 16:00 - Filia nr 21, Rynek 11
USA: w dziewięć dni przez siedem stanów / 8 marca
Filia nr 2 MBP Lublin przy ul. Peowiaków 12 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inny wymiar podróży. Spotkanie będzie poświęcone kolejnemu malowniczemu fragmentowi Stanów Zjednoczonych, a poprowadzą je Beata Obydzińska, emerytowana bibliotekarka i Zenon Obydziński, emerytowany profesor lingwistyki. Spotkanie odbędzie się 8 marca (w piątek) 2024 roku o godzinie 17.00.
Lublin w fotografiach Tadeusza Ptasińskiego / 15 marca
Filia nr 21 MBP i Lubelskie Towarzystwo Genealogiczne zapraszają na spotkanie z Piotrem Jareckim, który wygłosi referat pt. "Lublin w fotografiach Tadeusza Ptasińskiego"
15 marca 2024, godz. 16.00 - Rynek 11