Biblioteka za sto lat - pokonkursowa wystawa prac plastycznych / 17 czerwca

Filia nr 6 i 27 MBP Lublin, BIOTEKA
Al. Racławickie 22

Inne

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na pokonkursową wystawę prac plastycznych „Biblioteka za sto lat” w dniu 17 czerwca o godzinie 17.00 w BIOTECE przy Al. Racławickich 22.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa - 10-12 lat
II kategoria wiekowa - 13-15 lat

Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wizję biblioteki za sto lat.

Konkurs plastyczny miał na celu popularyzację biblioteki jako miejsca atrakcyjnego dla osób w każdym wieku oraz twórcze spojrzenie na rolę i miejsce biblioteki w życiu człowieka - wizja biblioteki przyszłości.

Prace zostały ocenione według następujących kryteriów: ogólny wyraz artystyczny, zgodność tematu z konkursem, oryginalność i pomysłowość oraz samodzielność wykonania pracy plastycznej.

Nagrody w konkursie ufundowały Miejska Biblioteka Publiczna i lodziarnia Bosko.

PLAKAT_-_konkurs_-_BIBLIOTEKA_ZA_STO_LAT.jpg