American wonders - niesamowite Yellowstone i inne parki narodowe USA / 19 kwietnia

Filia nr 2 MBP
ul. Peowiaków 12

wstęp wolny. wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Filia nr 2 MBP zaprasza na spotkanie podróżnicze pt. "American wonders - niesamowite Yellowstone i inne parki narodowe USA" w ramach cyklu Inny Wymiar Podróży. Zapraszamy do wysłuchania opowieści o pierwszym parku narodowym na świecie z perspektywy Magdaleny Wrony - uczestniczki programu Work&Travel, a także o innych cudach natury USA.

ul. Peowiaków 12 - 19 kwietnia (środa), godz. 17.00

Kiedy w XIX w. odkrywcy opisywali cuda dzisiejszego parku narodowego Yellowstone nie dawano im wiary - początkowo były uznawane za fantazje i wymysł. Dziś doskonale wiemy, że relacje te były prawdziwe, a obszar, na którym znajduje się park wciąż nie przestaje zachwycać. Zapraszamy do wysłuchania opowieści o pierwszym parku narodowym na świecie z perspektywy uczestnika programu Work&Travel, a także o innych cudach natury USA.