Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych

Kiepury 5

bezpłatnie

Zachęcamy do zapisów na bezpłatny kurs online dla dorosłych na temat edukacji finansowej!

Jeśli chcesz wiedzieć:

- jak mądrze zarządzać swoimi finansami,

- jak zaplanować domowy budżet,

- czym się kierować przy wyborze kredytu,

- czy i dlaczego warto się ubezpieczać,

- jakie masz prawa jako konsument

i wiele innych...

Kurs rozpoczyna się w maju 2021.

Zapisy:

Zapraszamy!

Celem projektu jest podniesienie poziomu edukacji finansowej osób dorosłych w 4 krajach Europy Środkowej uczestniczących w projekcie poprzez wypracowanie i przetestowanie metodologii edukacji finansowej osób dorosłych z pomocą bibliotek publicznych, w których przeszkoleni bibliotekarze i bibliotekarki będą mogli spełniać rolę przewodników po wiedzy finansowej oferując kurs edukacji finansowej mieszkańcom swego rejonu.

W ramach projektu powstanie modelowy program edukacji finansowej dla dorosłych, świadczonej w bibliotekach publicznych.

Fundacja  Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego jest liderem projektu w Polsce, a  zagranicznymi partnerami są: Global Libraries Bulgaria Foundation (Bułgaria), Biblioteka Narodowa i Uniwersytecka Słowenii, “Ovid Densusianu” Hunedoara-Deva County Library (Rumunia) oraz National Association of Public Librarians and Libraries in Romania jako partner stowarzyszony.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +