Pomoc dla Wiktorii Bednarz

Data:

piątek, 30 kwiecień 2021

Adres:

Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Peowiaków 12
Lublin

Kategoria:

Inne

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Zachęcamy do udziału w zbiórce i przekazania 1% podatku dla Wiktorii Bednarz.
Wiktoria codziennie zmaga się z wieloma trudnościami - nie chodzi, nie mówi, nie je samodzielnie. To jednak nie znaczy, że tak musi być zawsze! Rehabilitacja daje duże szanse na samodzielność, a może nawet na dogonienie rówieśników. Codzienna praca przynosi widoczne efekty - Wiki potrafi, trzymana za ręce, przejść krótkie odległości, dużo chodzi na kolanach, dlatego Rodzice obawiają się o ich uszkodzenie. Wiktoria odbyła konsultacje w European Paley Institute. Po szczegółowych badaniach dr Feldman zapewnił, że przy wykonaniu jednorazowej operacji Wiktoria ma szanse na usprawnienie obu nóżek. Niestety koszt tak skomplikowanej operacji jest bardzo wysoki, wynosi 400 000 zł.
Jedno jest pewne - każdy może pomóc, przekazując 1% podatku, każda złotówka przelana na subkonto w Fundacji "Serca dla Maluszka" zbliża Wiki do postawienia samodzielnych kroków.
W imieniu Rodziców zwracamy się z prośbą o wsparcie, które pomoże dziewczynce w leczeniu u najlepszych specjalistów oraz zapewni intensywną rehabilitację.
Wiktorię można również wesprzeć przekazując środki na portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/wiktoria-bednarz

Mapa