Cotygodniowe wydarzenia 29 listopad - 5 grudzień, 2021

Czytaj PL

sobota, 06 listopad 2021 - wtorek, 30 listopad 2021

Szanowni Państwo,
miasto Lublin już po raz piąty dołącza do akcji promowania czytelnictwa Czytaj PL.
Do końca listopada każdy będzie miał możliwość bezpłatnego pobrania e-booków i audiobooków.

wtorek, 16 listopad 2021 - środa, 01 grudzień 2021 03:00 pm

Zapraszamy uczestników XIV Miejskiego Konkursu Recytatorskiego na Koncert Laureatów do Sali Czarnej Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 (I piętro).

piątek, 26 listopad 2021 - piątek, 03 grudzień 2021 07:00 pm

Zbliżają się powoli Świętami Bożego Narodzenia, a z nimi wiąże się przepiękna tradycja wysyłania najbliższym i znajomym kartek z życzeniami.

Filia nr 2 MBP, 3 grudnia o godz. 16.00 zaprasza na świąteczne warsztaty samodzielnego tworzenia wyjątkowych kartek.

Mikołajkowe spotkanie dla Dużych i Małych z Maurycym Polaskim.

Maurycy Polaski jest aktorem, pisze muzykę i teksty. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi "Pod Wyrwigroszem". Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Entuzjasta mowy polskiej. Prowadzi warsztaty „Poprawnej polszczyzny” i „Bajkowe warsztaty czyli wyprowadzanie dzieci z cyberprzestrzeni. Autor książek dla dzieci i pandemicznego wydania dla dorosłych „Moje małe pandemonium”.

wtorek, 30 listopad

Czytaj PL