Events from Spotkania category

Ludzie drogi. Samotnie hulajnogą i autostopem przez Afrykę.

środa, 07 październik 2020 05:30 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Sławin 20 zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Tomaszem Jakimiukiem, w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

VI OGÓLNOPOLSKA NOC BIBLIOTEK

sobota, 10 październik 2020

Lublin Spotkania

Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”. Motyw przewodni chce szczególnie podkreślić, że właśnie teraz, kiedy mamy ograniczone możliwości uczestniczenia w wielu formach kultury i życia społecznego (pandemia COVID-19), jest doskonałym czasem na czytanie, na bycie z książką, która daje wsparcie, wytchnienie czy rozrywkę.
Zaplanowane działania są proponowane online na Facebookach poszczególnych filii biorących udział w akcji oraz stacjonarnie.

Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej

środa, 21 październik 2020 - piątek, 23 październik 2020

Lublin Spotkania

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Poezji Miganej "Zobacz Mój Głos"!

W programie:

- warsztaty poezji miganej,

- spotkania,

- panele,

- pokaz filmu.

Żeby wziąć udział udział w wydarzeniu konieczne jest dokonanie REJESTRACJI.

Końca świata nie było

środa, 21 październik 2020 05:30 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Anitą Demianowicz - Końca świata nie było - w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.