Barwy natury - wernisaż wystawy Roberta Wosia / 11 maja

Filia nr 13 MBP Lublin
ul. Peowiaków 12

Wstęp wolny

Filia nr 13 MBP Lublin przy ul. Grażyny 13 zaprasza na wystawę Roberta Wosia pt. "Barwy natury, fotografie przyrody okolic Opola Lubelskiego".

Robert Woś uwiecznia kadry miejsc, wydarzeń i ludzi od lat 80-tych ubiegłego wieku. Ukończył Kazimierską Akademię Fotografii. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody i redaktor czasopisma „Łowiec Lubelski”. Uczestnik i organizator plenerów zdjęciowych, prowadzący warsztaty, pasjonat fotografii krajobrazowej i reportażowej. Laureat wielu konkursów. Komponując kadr wykorzystuje światło i cień, przez co jego zdjęcia są pełne emocji i niepowtarzalnego nastroju.

Wernisaż odbędzie się 11 maja 2023 roku o godzinie 16.30 w Filii nr 13 MBP Lublin przy ul. Grażyny 13. Wystawę można oglądać do 31 maja.

Wydarzenie jest organizowane w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Barwy_natury_plakat_f13.jpg