poniedziałek - piątek - 9.00 - 19.00
sobota - 9.00 - 14.00

W ofercie:
Wypożyczalnia ogólna dla wszystkich grup wiekowych
Bezpłatny Publiczny Punkt Dostępu do Internetu
Filia przystosowana do przyjęcia osób z niepełnosprawnościami (skaner umożliwiający odczyt treści z nośników papierowych i przekształcenie ich za pomocą syntezatora mowy, multilektor SARA)

Miejsce Przyjazne Seniorom

Cykliczne działania filii:
Edukacja przez sztukę
Planszówkowe środy
Kino dla Seniorów
Warsztaty komputerowe dla seniorów
Potańcówki dla seniorów
Darmowe projekcje filmowe - przeznaczone dla zorganizowanych grup (z opiekunem) odwiedzających bibliotekę. Odbywają się na przestrzeni całego tygodnia. Wymagają wcześniejszego zapisu.
Dykteryjki - Zajęcia plastyczno-literackie dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat

Wypożyczalnia roweru cargo jest dostępna dla czytelników każdego dnia, w godzinach otwarcia Biblio. Proces wypożyczania: należy wypełnić na stronie www.cargo.lublinrowerem.pl formularz kontaktowy z rezerwacją, podać datę i czas wypożyczenia (nie może przekraczać 24 godz.) oraz opis trasy.

Po otrzymaniu maila zwrotnego z informacją o dokonaniu rezerwacji wystarczy zgłosić się do BIBLIO, gdzie po okazaniu dokumentu tożsamości oraz karty bibliotecznej i podpisaniu protokołu wypożyczenia, będzie można odebrać rower. Korzystanie z Biblio bike jest bezpłatne.

Strona Facebooka

Stona BIBLIO

W filii można wziąć udział w Zakręconej Akcji i oddać plastikowe nakrętki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.