Promowane wydarzenia

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

środa, 30 wrzesień 2020 - piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.

27. Biennale Ilustracji Bratysława

czwartek, 15 październik 2020 04:00 pm - wtorek, 10 listopad 2020

Wystawa prac nagodzonych podczas 27. Biennale Ilustracji w Bratysławie w Galerii OKNA Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Biennale Ilustracji Bratysława już ponad 50 lat umożliwia zarówno dzieciom, jak i dorosłym zanurzanie się w magicznym świecie fantazji. W minionym roku podczas konkursu 416 ilustratorów z 47 krajów z całego świata zaprezentowano 3 056 prac

Wystawa zdjęć Tomasza Hensa "Oblicza miasta"

czwartek, 29 październik 2020 - piątek, 30 październik 2020

To już trzecia wystawa tego autora w naszej bibliotece. Tym razem artysta uchwycił w swoim obiektywie różne sytuacje i obrazy dziejące się w dużych miastach. Niektóre są zabawne inne zaskakujące, a jeszcze inne niejasne i nieoczywiste. Serdecznie zapraszamy.
Wystawę można oglądać w dniach 1 - 31.10.2020.

Abstrakcyjne formy natury

czwartek, 29 październik 2020 05:00 pm - piątek, 30 październik 2020

Galeria ŚWIAT WIDZIANY Z OKNA zaprasza na wystawę fotografii Bożeny i Waldemara Komorowskich pt. "Abstrakcyjne formy natury".

Wernisaż zaplanowany na 8 września, odbędzie się na terenach zielonych za biblioteką - Filią nr 13 MBP, ul. Grażyny 13.

Mój album z podróży – cykl rodzinnych spotkań warsztatowych

czwartek, 05 listopad 2020 04:30 pm - czwartek, 12 listopad 2020 06:30 pm

„Mój album z podróży” – cykl dwóch rodzinnych spotkań warsztatowych w dniach:

I  zespół - 8 i 15 października, godz. 16.30 -  warsztaty październikowe są odwołane, data zostanie podana w innym terminie

II zespół - 5 i 12 listopada, godz. 16.30

Szczegóły w bibliotece oraz w internecie:  facebook.com/bibliotekanapoziomie

Podróże z dziećmi. Wszystko co warto wiedzieć

piątek, 06 listopad 2020 05:30 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Natalią Sitarską i Łukaszem Smolińskim w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

Podróżuj lepiej

piątek, 13 listopad 2020 05:30 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Anną i Marcinem Nowakami - Podróżuj lepiej - w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

poniedziałek, 16 listopad 2020 - sobota, 21 listopad 2020

Projekt „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki” zostanie zrealizowany w Filii nr 40 MBP w Lublinie. Podejmowane działania będą obejmowały cykl sześciu spotkań podróżniczo-literackich ze znanymi polskimi blogerami, vlogerami i autorami książek podróżniczych wraz z towarzyszącymi im wystawami fotograficznymi z podróży i promocją książek.

Informujemy, mimo, że Lublin znalazł się strefie czerwonej, spotkania odbędą się w zaplanowanych wcześniej terminach. Zostanie zmniejszona liczba osób mogących wziąć udział i zwiększony dystans między osobami na widowni. Zmiana dotyczy spotkania z Busem Przez Świat - Bus Around The World - ponieważ wszystkie wejściówki rozeszły się jakiś czas temu, żeby nie ograniczać liczby widzów spotkanie zostanie przeniesione do większej przestrzeni Filii nr 32 Biblio Lublin przy ul. Szaserów 13-15. Pozostałe spotkania odbędą się zgodnie z planem w Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin.