Bitwa Warszawska/Lublin - historia nieznana wszystkim

W Filii nr 35 z wykładem historycznym wystąpił Pan Mateusz Haberek - historyk, naukowo związany z UMCS. Było to spotkanie tematyczne w ramach projektu "Bitwa Warszawska/Lublin - historia nieznana wszystkim".

Wystawa – Mama – Quentin Gréban

Filia nr 35 zaprasza w dniach 21.09. - 20.10 do obejrzenia ilustracji belgijskiego ilustratora Quentina Grėbana z książki Hélène Delforge "Mama", prace prezentujemy w ramach projektu "Ojce i dziatki. Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej".
Ekspozycja prezentowana jest w oknach biblioteki, a więcej informacji o wystawie na stronie Festiwalu Literatury Dziecięcej.

Zgubiono - znaleziono w książkach

Filia nr 35 zaprasza do obejrzenia drugiej edycji wystawy pt. "Zgubiono - znaleziono w książkach". Całość wystawy do obejrzenia na naszym profilu facebookowym. Zapraszamy!

Ulubione psiążki - wystawa

Przedstawiamy pieski węszące w dobrej literaturze, w ramach wystawy "Ulubione psiążki"! Zdjęcia wykonane przez Czytelników Filii 35 MBP. Zachęcamy również do obejrzenia filmu, w którym można zobaczyć pieski z bliska.

Jan Paweł II - droga ku świętości

Filia nr 35 przygotowała wystawę pt. "Jan Paweł II - droga ku świętości" z okazji 100. rocznicy urodzin papieża Polaka. Do obejrzenia wystawy w całości zapraszamy na nasz profil facebookowy.