Bajki do pudełka Drukuj
czwartek, 13 lipiec 2017
image_001.jpgAktualizacja 13 lipca 2017

Filia nr 24 i Fila nr 13 zostały zaproszone do udziału w projekcie "Bajki do pudełka na 700-lecie Lublina". Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700-lecia naszego miasta. Realizujące projekt Fundacja M-art oraz Fundacja Wspierania Rozwoju Osobistego "STUDEO" zaprosiły naszych czytelników do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych, które inspirują do twórczych działań z zakresu rękodzieła artystycznego.

Podczas zajęć zdobione są drewniane pudełka różnymi materiałami i technikami, głównie metodą decoupage'u.  Motywem przewodnim są zdjęcia współczesnego Lublina. W drewnianych pudełkach zamknięte zostaną wspomnienia, historie, bajeczki związane z naszym miastem i inspirowane "Poematem o mieście Lublinie" Józefa Czechowicza.
Maria Kozioł
fot. Agnieszka Sokołowska
image_002.jpg
image_003.jpg
image_004.jpg
image_005.jpg
image_006.jpg
Realizacja projektu w Filii nr 13
Fotografowała Magda Nieoczym
image_001.jpg
image_002.jpg
image_003.jpg
image_004.jpg
image_005.jpg
image_006.jpg

< Poprzedni   Następny >

2019 Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

2019 Rok Stanisława Moniuszki

450. Rocznica Podpisania Unii Lubelskiej

logo_miejsce_przyjazne_seniorom.jpg

Ośrodek Książki Obrazkowej

Inspiracje plus

Fundusze strukturalne - Serwis Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
Strona utrzymywana na serwerze zakupionym dzięki finansowemu wsparciu przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego