Zeszyt z aniołami Drukuj
wtorek, 08 październik 2013
image_001.jpg„Trzeba pielęgnować w sobie dziecko, a książka to jeden z najlepszych i najmilszych sposobów”. – są to słowa jednej z postaci debiutu literackiego Pani Moniki Madejek, pt.: Zeszyt z aniołami.

Pani Monika była gościem naszej biblioteki – Filii nr 10, 3 października br. W spotkaniu, z tą niezwykle ciepłą i serdeczna osobą, uczestniczyły dzieci z klasy III  ze Szkoły Podst. nr 44 i nasze Panie Koleżanki bibliotekarki.

Pani Monika opowiadała o swojej książce, w które pokazuje zwyczajną, ciepłą rodzinę w ich codzienności. Przedstawiła dzieciom bohaterów książki – ich równolatków i zdradziła tylko niektóre z przygód jakie przeżywały. Opowiedziała również o swoich innych pasjach, o swoich wyrobach rękodzielniczych – kotach, ślimakach, aniołach i biżuterii – prowadzi pracownię artystyczną SZUFLADA DUSZY. Opowiadała o swojej pasji kulinarnej – prowadzi bloga kulinarnego, a żeby nie być gołosłowną upiekła dla swoich gości przepyszne ciasteczka z wisienką.

Czujemy się bardzo zaszczycone, że to właśnie u nas odbyło się pierwsze spotkanie autorskie Pani Moniki, że to  właśnie my miałyśmy możliwość przeczytania książki, choć nie mamy jej jeszcze w swoim księgozbiorze. Spotkanie było bardzo sympatyczne, dzieci były zachwycone. Pani Moniko, dziękujemy za ten dzień pełen wzruszeń i serdeczności. To był naprawdę piękny dzień. Teraz możemy już tylko cierpliwie czekać na część następną Zeszytu z anołami.
Anna Słowik
image_002.jpg
image_003.jpg
image_004.jpg
image_005.jpg
image_006.jpg
image_007.jpg
image_008.jpg
image_009.jpg
image_010.jpg

< Poprzedni   Następny >

2019 Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

2019 Rok Stanisława Moniuszki

450. Rocznica Podpisania Unii Lubelskiej

logo_miejsce_przyjazne_seniorom.jpg

Ośrodek Książki Obrazkowej

Inspiracje plus

Fundusze strukturalne - Serwis Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
Strona utrzymywana na serwerze zakupionym dzięki finansowemu wsparciu przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego